KabloTv (Teledünya) Hakkında Bilgiler

Dijital TV platformu olan Türksat KabloTV kullanıcılarına ayrıcalıklı ve oldukça keyifli yeni bir dünya sunuyor. Kablo TV aboneleri Türkiye’de ve dünyada büyük bir beğeni ile izlenen pek çok TV kanalını, yüksek çözünürlüğe sahip görüntü ve HD ses kalitesi ile izlemenin keyfini çıkarıyorlar. Bunun yanı sıra televizyon platformu ile beraber farklı bütçelere uygun ekonomik fiyatlar ile hem internet hem de telefon hizmeti bir fatura içinde birleşmiş oluyor. Bu sayede tek bir paket ödemesi ile kullanıcılar ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri tek çatı altında alabiliyorlar.
KabloTV, ülkemizde ve dünyada analog ve dijital olarak yayın yapan herkesin sıklık ile ve beğeni ile izlediği, kategorilere uygun olarak seçilmiş pek çok televizyon kanalını, yüksek çözünürlüğe sahip görüntü avantajı ve ses kalitesi ile rakipsiz ekonomik fiyat avantajlarını kullanıcılarına sunan TÜRKSAT A.Ş. içerisindeki bir yayın platformu.

KabloTV kullanarak bu ayrıcalıklı dünyaya geçiş yapmak isteyen tüm kullanıcılar kendilerine ve ihtiyaçlarına hitap eden kampanya ve paketler arasında birini seçip, bütçelerine uygun fiyat avantajları ile kullanmaya başlayabilirler. Bunun için yapılması gereken tek şey tercih yaptıktan sonra Kablo TV başvuru işlemlerini hızlıca başlatmak.

Kablo TV Tarifeleri Nelerdir?
Kablo TV platformu içinde HD yayın dijital yayın, interaktif içerik ve dijital ses olarak çeşitli seçeneklerde kanal paketleri ve tarifleri yer alıyor. Kullanıcıların yapması gereken tek şey bunlardan kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun olanını seçmek.

KabloTV’nin birbirinden kullanışlı ve farklı ihtiyaçlara hitap eden tarifeleri arasında Analog Kablo TV, Giriş Paketi, Temel Paket, Üst Paket, Vizioon Sinema Paketi, Altın Sinema Paketi, KabloWeb TV Paketi ve FilmBox Live Paketi bulunuyor. Giriş Paketi, Temel Paket, Üst Paket, Vizioon Sinema Paketi ve Altın Sinema Paketi için KabloWeb TV ücretsiz. İnternet sitesinden her bir paketin içerisinde bulunan kanallar da kullanıcılar tarafından detaylı olarak seçilebilmektedir. Kablo TV tariflerinin içindeki tüm kanallar belli bir elemeden geçerek özenli bir şekilde belirleniyor.

Kablo TV Kampanyaları Nelerdir?
Kablo TV’nin içinde olduğu birbirinden özel ve kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunan kampanyalar arasında 3 Ay Bedava Kampanyası, Gerçek Sınırsız Kampanya, Sınır Sizsiniz Kampanyası, Gençlere Özel Kampanya ve Cay Da Gel Kampanyası gibi farklı özelliklere ve farklı hizmetlere sahip kampanyalar bulunuyor. Bu kampanyalar ile kullanıcılar Kablo TV hizmetinin yanı sıra farklı KabloNet ve KabloSes hizmetlerine de sahip olabiliyorlar.

Kablo TV Cihazları Nelerdir?
Kablo TV hizmeti almak isteyen kullanıcılar için NETA 8970 Digital HD SET TOP BOX ve NETA 8900 Digital HD SET TOP BOX olmak üzere iki farklı cihaz alternatifi bulunuyor. Farklı özelliklere sahip cihazlar Kablo TV kullanıcılarının diledikleri şekilde seçim yapabilmeleri için aynı fiyat ile sunulmaktadır. Üstelik her bir cihaz için peşin ödemenin yanı sıra 24 aya kadar taksit imkanı da mevcut.

Kablo TV Avantajları Nelerdir?
Kablo TV, kullanıcılarına kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı sunuyor. Böylece her bir Kablo TV kullanıcısı üst seviye kalite ve kullanım kolaylığı için oldukça uygun fiyatlar ödüyor. Bunun yanı sıra Kablo TV’de her ay kullanıcılar için özen ile seçilmiş olan kanallar ile HD kalitesi içinde birbirinden güzel filmler de bulunuyor. KabloTV kullanıcıları içerisinde HD yani yüksek çözünürlüklü kanalların da yer aldığı 210’dan fazla kanalı izleyebiliyorlar. KabloTV için herhangi bir çanak anteni ihtiyacı bulunmuyor. Bağlantı Analog Kablo TV hattı üstünden yapılıyor. Kablo TV hiçbir şekilde frekans kirliliğinden ya da kötü hava şartlarından etkilenmiyor. Kablo TV müşterilerine 7 gün 24 saat ücretsiz ve kaliteli teknik servis hizmeti sunuluyor. Kablo TV platformu çerçevesinde yalnızca ulusal kanallar değil İngiltere, Japonya, Almanya, Kazakistan ve Kore gibi ülkelerinde de beğenilen kanalları izlenebiliyor.