Filmboxlive Uygulaması Türksat’ta başladı.

Filmboxlive Uygulaması müşterilere 26.04.2017 tarihi itibariyle sunulacak olup, bu kapsamında aboneler; ilk ay ücretsiz olmak şartıyla 4,99 TL/Ay karşılığında http://www.filmboxlive.com/tr sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır.

Filmboxlive Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına yansıtılacaktır. İlk ay hizmet ücretsiz olarak sunulacaktır. Hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 4,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir. Yenileme öncesi ve sonrası müşteriye sms gönderilecektir.

İlgili uygulamaya ait bedeller müşteri faturasına yansıtılacaktır.

Erişim için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre Aboneye SMS/e-posta ile bildirilecektir. Bildirimin yapıldığı andan itibaren ücretsiz süre ve/veya faturalandırma başlayacaktır.

Türksat, Filmboxlive Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar http://www.filmboxlive.com/tr adresinde bize ulaşın kısmında yer alan adres ve numaralardan doğrudan Filmbox’a iletilmelidir.

Müşteri dilediği zaman Filmboxlive uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.

Bayilerde ve il müdürlüklerinde başvuru formu imzalatılacaktır. Bu formun ıslak imzasında damga vergisi müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Hizmetten tüm abonelerimiz faydalanabilirler.

Mail adresinin sisteme girilmesi zorunlu ve olmazsa olmaz bir husustur.

Filmboxlive aboneliği için 0850 888 0 126 numaraları hattımızı arayabilirsiniz.

kablonet uydunet internet

kablotv