Kablonet Ankara - Uydunet Ankara

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Ankara’dan Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan ve 0312 911 0 126 nolu hattımızdan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak ve Yenimahalle ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Ayrıcalıkları

Kablonet ayrıcalığının keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz; Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Türksat Kablonet Ankara Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Ankara

Türksat Kablonet Ankara Abone Merkezleri

* Kızılay Mah. Ziya Gökalp Cad. No: 29/B – ÇANKAYA / ANKARA
* Emek Mah. Bişkek Cad. No: 73/A –ÇANKAYA / ANKARA
* Demetgül mah. İvedik cad. 99/F – YENİMAHALLE / ANKARA
* Aydınlar Mah. Dikmen Cd. No : 258/B – ÇANKAYA / ANKARA
* Büyük Esat Mah. Bağlar Cd. No: 223/B –ÇANKAYA / ANKARA

Türksat Kablonet Ücretsiz Abonelik Başvuru Hattı Tel: 0850 888 0 126

kablonet uydunet internet