Altınpark Mahallesi

Ankara Altındağ‘dan Altınpark Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altındağ Altınpark Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Altınpark Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Altınpark Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Altınpark Cadde
Çamlıtepe Cadde
Didem Sokak
Dilek Sokak
Doruk Sokak
Ecebey Cadde
Erda Sokak
Fikir Sokak
Harman Sokak
Kaman Sokak
Kutluk Sokak
Mahmut Şevket Paşa Cadde
Malazgirt Cadde
Omaç Sokak
Şahiner Sokak
Savun Cadde
Şehit Ömer Halisdemir Bulvar
Semin Sokak
Tabya Sokak
Tuğrulbey Sokak
Tütüncü Sokak
Ulutan Sokak
Uzayan Sokak
Yeşilbük Sokak

Ankara’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Ankara’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet