Aydınlıkevler Mahallesi

Ankara Altındağ‘dan Aydınlıkevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altındağ Aydınlıkevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aydınlıkevler Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aydınlıkevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Altınpark Cadde
Arama Sokak
Arılık Sokak
Bebek Sokak
Çaba Sokak
Çağdaş Sokak
Çağrı Sokak
Çakıltaş Sokak
Çember Sokak
Cephe Sokak
Çevreli Cadde
Çiğdem Sokak
Define Sokak
Derme Sokak
Dik Sokak
Duygulu Sokak
Eğilmez Sokak
Eğmeli Sokak
Eğmeli Sokak
Ekim Sokak
Emniyet Sokak
Erkadın Sokak
Firuze Sokak
Gar Cadde
Gökyüzü Sokak
Gönüllüler Sokak
Güveren Sokak
Harman Sokak
İstinye Sokak
Kara Ahmet Sokak
Kırktaş Sokak
Kovan Cadde
Şehit Bülent Ay Cadde
Şehit Cemalettin Cadde
Şehit Mustafa Baş Cadde
Şehit Ömer Halisdemir Bulvar
Simav Sokak
Toplum Sokak
Uzayan Sokak

Ankara’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Ankara’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet