100.Yıl Mahallesi

Ankara Çankaya’dan 100.Yıl  Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya 100.Yıl Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

100.Yıl Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

100.Yıl  Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Bağlar Cadde

Billur Sokak

Çiçekdağ Sokak

Dolunay Sokak

Dosteli Sokak

Esat Cadde

Fethiye Sokak

Filistin Cadde

Fıskiye Cadde

Gökçek Sokak

Gölgeli Sokak

Han Sokak

Hatır Sokak

Hazan Sokak

Hereke Sokak

Horasan Sokak

Hülya Sokak

İzci Sokak

Kuleli Cadde

Nene Hatun Cadde

Reşit Galip Cadde

Türkan Cadde

Umurbey Sokak

Ünye Sokak

Varış Sokak

Yeni Foça Sokak

Ankara Çankaya’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Çankaya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet