Eymir Mahallesi

Ankara Gölbaşı’nda Eymir Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Gölbaşı Eymir Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eymir Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ankara’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Eymir Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

832/2 Tek Lojmanları Küme Evler

Acısu Sokak

Bağderesi Sokak

Çıldır Gölü Cadde

Çoruh Sokak

Dalaman Sokak

Eymir Mahallesi Toki Küme Evler

Gediz Sokak

Işıklı Gölü Cadde

Kocaırmak Sokak

Köyceğiz Gölü Cadde

Manyas Gölü Cadde

Sapanca Gölü Cadde

Şehit Selami Atabey Cadde

Tuz Gölü Cadde

Van Gölü Cadde

Yedigöller Cadde

Ankara Gölbaşı’nda Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Ankara Gölbaşı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet