Kablonet Balıkesir - Uydunet Balıkesir

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Kablonet Balıkesir’de Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 ve 0266 333 31 26 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses aboneliği şebekenin mevcut olduğu Altıeylül, Bandırma ve Karesi ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet Abonelik Ayrıcalıkları

Kablonet ayrıcalığının keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz; Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Balıkesir

Balıkesir Türksat Kablonet Kablotv Abone Merkezleri

Balıkesir Resmi Abone Merkezi
Altıeylül İlçesi Altıeylül Mahallesi Keçeci sok no: 20/A (KURTDERELİ HEYKELİ YANI) – MERKEZ / BALIKESİR
Tel: 0850 888 0 1260266 333 31 26

Bandırma Resmi Abone Merkezi
Paşabayır Mh. Ordu Cd. No: 16/A – BANDIRMA / BALIKESİR
Tel: 0850 888 0 1260266 333 31 26

Altıeylül’de Alt Yapı Hizmeti Verilen Mahalleleri
1.Gündoğan Mahallesi, Altı Eylül Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Dinkçiler Mahallesi, Gümüşçeşme Mahallesi, Hacı İlbey Mahallesi, Hasan Basri Çantay Mahallesi, Kasaplar Mahallesi, Plevne Mahallesi

Bandırma’da Alt Yapı Hizmeti Verilen Mahalleleri
17 Eylül Mahallesi, Günaydın Mahallesi, Hacı Yusuf Mahallesi, Haydar Çavuş Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Paşabayır Mahallesi, Paşakent Mahallesi, Paşakonak Mahallesi, Paşamescit Mahallesi, Sunullah Mahallesi

Karesi’de Alt Yapı Hizmeti Verilen Mahalleleri
Adnan Menderes Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Ali Hikmet Paşa Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ege Mahallesi, Eski Kuyumcular Mahallesi, Hisariçi Mahallesi, Kabakdere Mahallesi, Kızpınar Mahallesi, Paşa Alanı Mahallesi, Yıldırım Mahallesi

kablonet uydunet internet

kablotv