Altı Eylül Mahallesi

Balıkesir Altıeylül’ün Altı Eylül Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altıeylül1.Çakıcı Sokak

 ilçesi Altı Eylül Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Altı Eylül Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Altıeylül’den Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Altı Eylül Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmeti nerelerde var?

4000 Sokak

4001 Sokak

4002 Sokak

4003 Sokak

4005 Sokak

4006 Sokak

Akatlar Sokak

Altıeylül Sokak

Anafartalar Cadde

Atalar Cadde

Çıkmaz Sokak

Çiğdem Sokak

Doğru Sokak

Gül Sokak

Keçeci Sokak

Kırgız Sokak

Kızılay Cadde

Murat Göçer Sokak

Serenlikuyu Sokak

Seren Sokak

Uzun Döşeme Sokak

Vasıfçınar Cadde

Altıeylül’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet