Dinkçiler Mahallesi

Balıkesir Altıeylül’ün Dinkçiler Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 ve 0266 333 31 26 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Altıeylül Dinkçiler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dinkçiler Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Altıeylül’den Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126 ve 0266 333 31 26

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Dinkçiler Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmeti nerelerde var?

9. Aydınlık Sokak
9. Soma Sokak
9. Yıldız Sokak
Güllü Sokak

Altıeylül’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

Balıkesir’den Türksat Kablonet ve Kablotv Taahhüt süresini uzatmak isteyen abonelerimiz Kablonet taahhüt yenileme işlemi için 0266 333 31 26 numaralı taahhüt uzatma hattımızı arayıp telefonda Kablonet ve Kablotv kullanım süresini uzatabilmektedir.

kablotv

kablonet uydunet internet