Hacı Yusuf Mahallesi

Balıkesir Bandırma’nın Hacı Yusuf Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bandırma Hacı Yusuf Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hacı Yusuf Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bandırma’dan Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hacı Yusuf Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmeti nerelerde var?

101 Sokak

102 Sokak

103 Sokak

104 Sokak

1.Okul Sokak

  1. Okul Sokak

35 Sokak

36 Sokak

38 Sokak

39 Sokak

Adalet Cadde

  1. Müftüoğlu Sokak

Eser Sokak

Hacı Yusuf Sokak

Hükümet Cadde

İsmet İnönü Cadde

İstiklal Cadde

Kaşif Acar Cadde

Kurtuluş Cadde

Levent Cadde

Mezbaha Sk.

M.Fevzi Çakmak Cadde

Mücahitler Sokak

Ortaokul Cadde

Santral Cadde

Valide Sokak

Vecihi Bey Cadde

Vedat Örüç Sokak

Yüksel Sokak

Bandırma’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet