Kablonet Karesi - Uydunet Karesi

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Balıkesir Karesi’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 ve 0266 333 31 26 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir Karesi ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Karesi ilçesi 1.Sakarya Mahallesi, 2.Sakarya MahallesiAdnan Menderes Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Ali Hikmet Paşa Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ege Mahallesi, Eski Kuyumcular Mahallesi, Hisariçi Mahallesi, Kabakdere Mahallesi, Kızpınar Mahallesi, Paşa Alanı Mahallesi, Toygar MahallesiYıldırım Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karesi’nin 1.Sakarya Mah., 2.Sakarya Mah, Adnan Menderes Mah. merkez, Akıncılar Mah. merkez, Ali Hikmet Paşa Mah. merkez, Atatürk Mah. merkez, Dumlupınar Mah. merkez, Ege Mah. merkez, Eski Kuyumcular Mah. merkez, Hisariçi Mah. merkez, Kabakdere Mah. merkez, Kayabey Mah. merkez, Kızpınar Mah. merkez, Paşa Alanı Mah. merkez, Toygar Mahallesi, Yıldırım mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Karesi için şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Balıkesir Karesi’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Türksat Balıkesir Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir Karesi’den Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126 ve 0266 333 31 26

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Balıkesir Karesi’de Türksat Kablonet (Uydunet) Hangi Mahallelerde var?
Adnan Menderes Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Ali Hikmet Paşa Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ege Mahallesi, Eski Kuyumcular Mahallesi, Hisariçi Mahallesi, Kabakdere Mahallesi, Kızpınar Mahallesi, Paşa Alanı Mahallesi, Yıldırım Mahallesi 

Karesi’den Türksat Kablonet Aboneliğinizi yenilemek için 0266 333 31 26 numaralı taahhüt yenileme hattımızı arayabilir ve aboneliğinizin süresini telefonda uzatabilirsiniz. Kablonet abonelik süresi uzatımı ve taahhüt süresi uzatımı işlemleri için 0850 888 0 126 numaralı çağrı hattımızı arayabilir ve işleminizi anında yapabilirsiniz.

kablonet uydunet internet

kablotv