Eski Kuyumcular Mahallesi

Balıkesir Karesi’nin Eski Kuyumcular Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Karesi Eski Kuyumcular Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eski Kuyumcular Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Karesi’den Kablonet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Eski Kuyumcular Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

12_Milli Kuvvetler Cadde

13000 Sokak

13001 Sokak

13002 Sokak

13003 Sokak

13005 Sokak

13006 Sokak

13007 Sokak

Abdulgafur Efendi Cadde

Akkuyu Sokak

Alparslan Sokak

Anafartalar Cadde

Atalar Cadde

Aygıt Sokak

Bankalar Sokak

Çağrı Sokak

Çankaya Sokak

Çavuş Sokak

Gedik Sokak

Gelin Sokak

Hacı Gaybı Sokak

Hisler Bulvarı Sokak

Hükümet Cadde

Irmak Sokak

Iştınlı Sokak

İpek Sokak

Keçeciler Sokak

Kızılay Cadde

Lale Sokak

Mekik Sokak

Milli Kuvvetler Cadde

Muzaffer Uzkur Sokak

Salih Tozan Cadde

Tevfik Sağlam Paşa Sokak

Vasıfçınar Cadde

Yeşilli Cadde

Yeşilyol Sokak

Karesi’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet