Kablonet Bolu - Uydunet Bolu

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Bolu’da Kablonet (Uydunet) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez‘deki Aktaş Mahallesi, Alpağut Mahallesi, Alpağutbey Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Beşkavaklar Mahallesi, Borazanlar Mahallesi, Dağkent Mahallesi, İzzet Baysal Mahallesi, Karaçayır Mahallesi, Karamanlı Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kültür Mahallesi, Kürkçüler Mahallesi, Sümer Mahallesi, Tabaklar Mahallesi, Umutkent Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi‘nde sınırlıdır. Bolu’da Türksat’tan hizmet almak için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Bolu için şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bolu’da Aboneliğiniz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Bolu

Türksat Bolu Abone Merkezi
Adres: Tabaklar Mahallesi İbni Sina Caddesi No:9 Merkez / BOLU
Tel: 0850 888 0 126

Türksat A.Ş. Bolu İl Müdürlüğü
Beşkavaklar Mah. Kıbrıs Sokak No:4 / A-B Merkez / BOLU

kablotv

kablonet uydunet internet