Kablonet Merkez - Uydunet Merkez

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Bolu‘da Merkez ilçede Kablonet (Uydunet) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Aktaş Mahallesi, Alpağut Mahallesi, Alpağutbey Mahallesi, Aşağısoku MahallesiBahçelievler Mahallesi, Beşkavaklar Mahallesi, Borazanlar Mahallesi, Dağkent Mahallesi, İzzet Baysal Mahallesi, Karaçayır Mahallesi, Karamanlı Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kültür Mahallesi, Kürkçüler Mahallesi, Sağlık MahallesiSümer Mahallesi, Tabaklar Mahallesi, Umutkent Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi‘nde sınırlıdır. Bolu’da Türksat Kablonet ve Kablotv’den hizmet almak için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Bolu

Türksat Bolu Abone Merkezi
Adres: Tabaklar Mahallesi İbni Sina Caddesi No:9 Merkez / BOLU
Tel: 0850 888 0 126

Türksat A.Ş. Bolu İl Müdürlüğü
Beşkavaklar Mah. Kıbrıs Sokak No:4 / A-B Merkez / BOLU

Bolu’da Kablonete Nasıl Abone Olunur?
Aboneliğinizi telefonla anında gerçekleştirebilirsiniz. Tel: 0850 888 0 126

Bolu’da Kablonet ve KabloTV taahhüt yenilemesi için çağrı hattımız 0850 888 0 126
Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizin süresini uzatmak için Taahhüt Yenimele hattımızı arayıp anında avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet