Beşkavaklar Mahallesi

Bolu Merkez‘in Beşkavaklar Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bolu Merkez Beşkavaklar Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Beşkavaklar Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bolu’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Beşkavaklar Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

15 Evler Sokak

4515 Sokak

Abant Sokak

Atılım Sokak

Aydınkent Sitesi Küme Evler

Barış Sokak

Bayram Sokak

Behiye Baysal Cadde

Çakmaklar Cadde

Çamlıbel Sokak

Coşkun Sokak

D-100 Karayolu Cadde

Deniz Sokak

Derya Sokak

Ferah Sokak

Gazi Mustafa Kemal Bulvar

Güneş Evler Sokak

Horasan Sokak

Huzur Sokak

İhsan Dirgine Sokak

İkiz Konaklar Sokak

Işık Sokak

Işıl Sokak

İskender Sokak

İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvar

Kent Sokak

Kıbrıs Sokak

Korkmaz Sokak

Malazgirt Sokak

Mızrak Sokak

Necdet Gören Cadde

Perçin Sokak

Pınarbaşı Sokak

Safir Sokak

Sarıçam Sokak

Şehit Hasan Durmuşoğlu Sokak

Şehit Murat Paçal Sokak

Şehit İsmet Özata Sokak

Şehit Kemal Işıktaş Sokak

Ulubatlı Sokak

Zanaat Sokak

Bolu’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Bolu Merkez’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Bolu’da Kablonet ve KabloTV taahhüt yenilemesi için çağrı hattımız 0850 888 0 126  Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizin süresini uzatmak için Taahhüt Yenimele hattımızı arayıp anında avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet