İzzet Baysal Mahallesi

Bolu Merkez‘in İzzet Baysal Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bolu Merkez İzzet Baysal Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzzet Baysal Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bolu’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

İzzet Baysal Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

1700 Sokak

1701 Sokak

1702 Sokak

1704 Sokak

1706 Sokak

1707 Sokak

1708 Sokak

4170 Sokak

Avunduk Sokak

Behiye Baysal Cadde

Bilge Sokak

Çağdaş Sokak

Çakmaklar Cadde

Cemal Türkan Sokak

Defne Sokak

Dostlar Sokak

Erguvani Sokak

Ertürk Sokak

Esin Sokak

Gazi Mustafa Kemal Bulvar

Gökkuşağı Sokak

Gülhan Sokak

Gülistan Sokak

Güzel Sokak

Kural Sokak

Mine Sokak

Namık Kemal Cadde

Nehir Sokak

Öğretmenler Sokak

Özcan Sokak

Özlenir Sokak

Pınaraltı Sokak

Şehit Saffet Güven Sokak

Varlık Sokak

Zerdali Sokak

Bolu’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Bolu Merkez’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Bolu’da Kablonet ve KabloTV taahhüt yenilemesi için çağrı hattımız 0850 888 0 126  Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizin süresini uzatmak için Taahhüt Yenimele hattımızı arayıp anında avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet