Sümer Mahallesi

Bolu Merkez‘in Sümer Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bolu Merkez Sümer Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sümer Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Bolu’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Sümer Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

2806 Sokak

2843 Sokak

Akasya Sokak

Ayhan Sokak

Botanik Sokak

Cumhuriyet Cadde

Çilek Sokak

Döner Sokak

Efe Sokak

Funda Sokak

Hasan Bülbül Sokak

Hasan Tahsin Cadde

Hattat Emin Barın Cadde

Hurma Sokak

Koçak Sokak

Meriç Sokak

Necip Fazıl Kısa Kürek Bulvar

Önder Sokak

Örnek Sokak

Sema Sokak

Seyhan Sokak

Sedir Sokak

Şehit Dursun Değirmencioğlu Sokak

Şehit Kenan Özdemir Sokak

Zeki Sokak

Bolu’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Bolu ‘da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Bolu’da Kablonet ve KabloTV taahhüt yenilemesi için çağrı hattımız 0850 888 0 126  Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizin süresini uzatmak için Taahhüt Yenimele hattımızı arayıp anında avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet