Kablonet Nilüfer - Uydunet Nilüfer

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Bursa Nilüfer’de Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında telefonda gerçekleştirebilirsiniz.

Nilüfer’de Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Nilüfer’in 30 Ağustos Zafer Mahallesi23 Nisan Mahallesi, 100.Yıl Mahallesi, 29 Ekim Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Ataevler Mahallesi, Balat Mahallesi, Barış Mahallesi, Beşevler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çalı Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Demirci Mahallesi,  Ertuğrul Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Görükle Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Karaman Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Konak Mahallesi, Kültür Mahallesi, Üçevler Mahallesi, Yüzüncü Yıl Mahallesi’nde fiber alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir. Bağlantısı aktif olan tıklanabilir mahallelerde hizmet verilmektedir.

Nilüfer ilçesi mahallelerinden 23 Nisan Mah. Merkez, 29 Ekim Mah. merkez, 100.yıl mahallesi, Ataevler Mah. Merkez, Barış Mah. Merkez, Beşevler Mah. Merkez, Cumhuriyet Mah. Merkez, Çamlıca Mah. Merkez, Ertuğrul Mah., Esentepe Mah. Merkez, Fethiye Mah. Merkez, İhsaniye Mah. Merkez, Karaman Mah. Merkez, Konak Mah. Merkez, Kültür Mah. Merkez, Üçevler Mah. merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fiber şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nilüfer’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Nilüfer’den Türksat Kablonet (uydunet) ve KabloTV Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Nilüfer Türksat Kablonet Abone Merkezi

Konak Mah. Yıldırım Cad. Tomurcuk Sok. No:2 Nilüfer – BURSA
Tel: 0224 224 0 126

Nilüfer’de mevcut Türksat Kablonet ve Kablotv müşterilerimiz taahhüt sürelerini uzatmak için 0224 224 0 126 numaralı Bursa Türksat Taahhüt Yenileme Hattı‘mızı arayıp telefonda taahhüt sürelerini uzatabilmektedir. Kablonet ve Kablotv taahhüt sürenizi telefonda öğrenebilir ve Kablonet Taahhüt sürenizi uzatabilirsiniz.

Türksat Kablotv Taahhüt Sorgulama için: 0850 888 0 126 ve 0224 224 0 126

Türksat Kablonet Taahhüt Yenileme için: 0850 888 0 126 ve 0224 224 0 126

kablotv

Kablotv

kablonet uydunet fiber internet