Ataevler Mahallesi

Bursa Nilüfer‘in Ataevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nilüfer Ataevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ataevler Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Nilüfer’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ataevler Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Haşim Sokak

Akpelin Sokak

Akpelin Sokak

Ali Rıza Bey Cadde

Arda(230) Sokak

Aslanağzı Sokak

Ata(230) Cadde

Belde Sokak

Cihan(230) Sokak

Divan(230) Sokak

Eğitim(230) Sokak

Fuzuli Cadde

Gazi Osman Paşa Cadde

Işıktepe Cadde

Kelebek(230) Sokak

Müjde(230) Sokak

Nene Hatun Cadde

Nil(230) Sokak

Nilüfer Hatun Cadde

Okul(230) Sokak

Sahil Sokak

Sedir Sokak

Selçukbey Sokak

Ulaşım Sokak

Umut(230) Sokak

Vadi Sokak

Yaprak(230) Sokak

Yılmaz Akkılıç Cadde

Bursa Nilüfer’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet