Barış Mahallesi

Bursa Nilüfer‘in Barış Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nilüfer Barış Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Barış Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Nilüfer’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Barış Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adalet(140) Sokak

Ali Rıza Bey Cadde

Asır(140) Sokak

Asil Sokak

Aslanbey Sokak

Ataç Sokak

Basın Sokak

Belde(140) Sokak

Defne(140) Sokak

Fuzuli Cadde

Gazi Osman Paşa Cadde

Gelincik(140) Sokak

Gönen Sokak

Gümüşdere(140) Sokak

Hanımeli(140) Sokak

Hazar(140) Sokak

İcar Sokak

İkbal Sokak

İkram Sokak

İzmir Yolu Cadde

Kale(140) Sokak

Kavakdibi Sokak

Konak(140) Sokak

Körfez(140) Sokak

Kubilay Sokak

Lozan(140) Sokak

Nilüfer Hatun Cadde

Özlem(140) Sokak

Pamuk Sokak

Petek Sokak

Sedir Sokak

Seymen Sokak

Sümer Sokak

Tutkun Sokak

Üstün(140) Sokak

Yavuz(140) Sokak

Yıldırım(140) Sokak

Bursa Nilüfer’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet