Görükle Mahallesi

Bursa Nilüfer‘in Görükle Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) alt yapısı bulunmamaktadır. Nilüfer‘in alt yapı bulunan mahallelerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Kablonet Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. (Henüz hizmet veremiyoruz !)

Nilüfer Görükle Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olmayıp Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanamazsınız.

Görükle Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Görükle’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126 (Henüz hizmet veremiyoruz !)

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Görükle Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokak bulunmamaktadır.

Görükle’de henüz hizmet veremiyoruz.

Bursa Nilüfer Görükle’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet