Kablonet Osmangazi - Uydunet Osmangazi

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türksat Taahhüt Sorgulama ve Yenileme için 0224 224 0 126 numaralı Bursa Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp telefonda Kablonet taahhüt yenileme işleminizi yapabilirsiniz.

Osmangazi’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Bursa Osmangazi’nin Adalet Mahallesi, Ahmetpaşa Mahallesi, Aktarhüssam Mahallesi, Alaaddin Mahallesi, Alacamescit Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Altıparmak Mahallesi, Çekirge Mahallesi, Çırpan Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Dikkaldırım Mahallesi, Doburca Mahallesi, Doğanbey Mahallesi, Emek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Gaziakdemir Mahallesi, Güneştepe MahallesiHamitler Mahallesi, Hamzabey Mahallesi, Hocaalizade Mahallesi, Hocahasan Mahallesi, Hüdavendigar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İbrahimpaşa Mahallesi, İnkaya Mahallesi, İntizam Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Kayhan Mahallesi, Kırcaali Mahallesi, Kiremitçi Mahallesi, Kocanaip Mahallesi, Kuruçeşme Mahallesi, Kükürtlü Mahallesi, Küplüpınar Mahallesi, Maksem Mahallesi, Mollagürani Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nalbantoğlu Mahallesi, Orhanbey Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Reyhan Mahallesi, Santral Garaj Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sırameşeler Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Soğukkuyu Mahallesi, Şehabettinpaşa Mahallesi, Şehreküstü Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Tayakadın Mahallesi, Yahşibey Mahallesi, Yeni Karaman Mahallesi, Yenikent MahallesiYunuseli Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Osmangazi’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Osmangazi’den Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Osmangazi Abone Merkezi
* Osmangazi: Şehreküstü Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Burçin 2 İşhanı No:10 – OSMANGAZİ / BURSA
Tel: 0 224 224 0 126 veya 0850 888 0 126

Osmangazi Türksat Taahhüt Yenileme Hattı: 0224 224 0 126

kablonet uydunet internet