Gaziakdemir Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Gaziakdemir Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Gaziakdemir Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gaziakdemir Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Gaziakdemir Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

11.Gül Sokak

1.Göksu Sokak

1.Gölcük Sokak

1.Osman Sokak

1.Özkan Sokak

1.Şafak Sokak

1.Şener Sokak

2.Cenk Sokak

2.Çömlek Sokak

2.Gezi Sokak

2.Kantar Sokak

2.Sakalar Sokak

2.Spor Sokak

3.Eğitim Sokak

3.Gazi Sokak

3.Serçe Sokak

4.Dicle Sokak

4.Eren Sokak

4.Gönül Sokak

4.Gülşen Sokak

4.Hakan Sokak

4.Uysal Sokak

5.Nilüfer Cadde

5.Uğur Sokak

6.Çakmak Sokak

6.Dilek Sokak

6.Ferah Sokak

6.Güzel Sokak

6.Şahin Sokak

6.Şirin Sokak

6.Yılmaz Sokak

9.Altın Sokak

9. Çiğdem Sokak

Ayran Çıkmazı Sokak

Çekirge Cadde

Dr. Sadık Ahmet Cadde

Hamamcıoğlu Sokak

Merinos Cadde

Mudanya Cadde

Nefer Sokak

Onat Sokak

Salih Omurtak Sokak

Stadyum Cadde

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet