Hocahasan Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Hocahasan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Hocahasan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hocahasan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hocahasan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

12.Çiçek Sokak

18.Gül Sokak

1.Hancı Sokak

2.Aykut Sokak

2.İçli Sokak

2.Seymen Sokak

3.Açık Sokak

3.Alan Sokak

3.Andaç Sokak

3.Tabak Sokak

4.Özgür Sokak

5.Değirmen Sokak

6.Bahçe Sokak

6.Yasemin Sokak

Açıcılar Sokak

Akmut Sokak

Bahçeler Sokak

Bursalı Tahir Cadde

Değirmen Cadde

Düzyer Sokak

Fahri Korutürk Cadde

Hocahasan Sokak

İlkbahar Cadde

İstiklal Okulu Sokak

Kanarabaşı Sokak

Rusçuklu Mustafa Cadde

Taşım Sokak

Toplayan Sokak

Zeybek Sokak

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet