Kuruçeşme Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Kuruçeşme Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Kuruçeşme Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kuruçeşme Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kuruçeşme Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

15.Okul Sokak

1.Akça Sokak

2.Akça Sokak

2.Bayır Sokak

2.Otel Sokak

8.Akça Sokak

Açıkgöz Sokak

Altıparmak Cadde

Bayan Sokak

Burçaltı Sokak

Cemal Nadir Cadde

Çatal Çıkmazı Sokak

Etem Sokak

Gelin Sokak

Hamdi Sokak

Hastayurdu Cadde

İnönü Sokak

Kaplıca Cadde

Kıvanç Sokak

Otel Sokak

Palacı Sokak

Sakarya Cadde

Sakarya Sokak

Şht.Ferit Ömerbeyoğlu Sokak

Tınaztepe Sokak

Yahşibey Cadde

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet