Nalbantoğlu Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Nalbantoğlu Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Nalbantoğlu Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nalbantoğlu Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Nalbantoğlu Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

2.Bademli Sokak

Akbıyık Cadde

Akbıyık Sokak

Atatürk Cadde

Behram Sokak

Borsa Sokak

Cumhuriyet Cadde

Dış Bedesten Sokak

Emirhan Sokak

Gelinciler İçi Sokak

Geyve Han Sokak

İpekçioğlu Çıkmazı Sokak

İpekçioğlu Sokak

İvazpaşa Çarşısı Sokak

Kapalı Çarşı Cadde

Kocaoğlu Sokak

Kutucular Boğaz Sokak

Kutucular Sokak

Maksem Cadde

Musluhittin Sokak

Nalbantoğlu Çıkmazı Sokak

Nalbantoğlu Sokak

Ressam Şefik Bursalı Cadde

Şekerhoca Cadde

Taşkapı Cadde

Taşkapı Sokak

Ulucami Cadde

Uzunçarşı Cadde

Yorgancılar Çarşısı Sokak

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet