Osmangazi Mahallesi

Bursa Osmangazi‘nin Osmangazi Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Osmangazi Osmangazi Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Osmangazi Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Osmangazi’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Osmangazi Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

1.Orta Sokak

1.Turgut Sokak

1.Yaşlı Sokak

2.Kaleiçi Sokak

2.Kavaklı Cadde

2.Orta Sokak

2.Osmangazi Cadde

2.Yaniç Sokak

2.Zindankapı Sokak

3.Topraklı Sokak

Ağaçlı Sokak

Bedizci Sokak

Cemal Nadir Cadde

Nakkaşali Sokak

Ortapazar Cadde

Oruçbey Cadde

Osmanlı Sokak

Satı Cadde

Satı Çıkmazı Sokak

Şimşir Aralığı Sokak

Şimşirli Sokak

Yalın Sokak

Yiğitler Cadde

Zeki Müren Sokak

Bursa Osmangazi’de Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet