Kablonet Yıldırım - Uydunet Yıldırım

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Bursa Yıldırım ilçesinde Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım’da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Bursa Yıldırım’ın 75.Yıl MahallesiDavutkadı Mahallesi, Değirmenlikızık Mahallesi, Emirsultan Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenevler MahallesiHacıseyfettin Mahallesi, Hocataşkın Mahallesi, Kaplıkaya Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Karamazak Mahallesi, Kurtoğlu Mahallesi, Meydancık Mahallesi, Millet Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mollaarap Mahallesi, Musababa Mahallesi, Namazgah Mahallesi, Piremir Mahallesi, Selçukbey Mahallesi, Selimzade Mahallesi, Sıracevizler Mahallesi, Sinandede Mahallesi, Siteler Mahallesi, Teferrüç Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Yediselviler Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yıldırım’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Yıldırım’dan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Osmangazi (Fomara) Abone Merkezi
Tel: 0850 888 0 126 – 0224 224 01 26