75.Yıl Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın 75.Yıl Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. 0224 224 0 126 numaralı Bursa Kablonet Başvuru hattımızı da arayabilirsiniz.

Yıldırım 75.Yıl Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

75.Yıl Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

75.Yıl Mahallesi’nden Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

75.Yıl Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

1.Bakır Sokak
1.Buhara Sokak
1.Doğa Sokak
1.Fırtına Sokak
2.Rüzgarlı Sokak
50. Sokak
59. Sokak
Balaban Cadde
Cansu Sokak
Eke Cadde
Ercan Cadde
Esenevler Cadde
Fincan Sokak
Kaplangazi Cadde
Karagöz Cadde
Yazıcı Cadde

Bursa Yıldırım’da 75.Yıl Mahahlesi’nde Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi 0224 224 0 126 numaralı Bursa Kablonet Başvuru hattımızdan ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet