Emirsultan Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Emirsultan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Emirsultan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Emirsultan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Emirsultan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

1.Tek Sokak

2.Aydınlık Sokak

2.Beşyolağzı Sokak

2.Mescit Sokak

3.Doyuran Sokak

3.Eren Sokak

3.Hamam Sokak

3.Kılıç Sokak

4.Akgün Sokak

4.Gündoğdu Sokak

4.Okul Sokak

4.Temiz Sokak

5.Cami Sokak

6.Işık Sokak

Akal Çıkmaz Sokak

Akgün Çıkmaz Sokak

Beyatlı Sokak

Doyuran Cadde

Emek Sokak

Gelir Sokak

İkamet Edilmiyecek Yer Emr Sokak

İkikapılımescit Sokak

İkizler Sokak

Kabasakal Sokak

Karadavut Sokak

Memiş Sokak

Musababa Cadde

Süngü Çıkmazı Sokak

Tekler Sokak

Toprakçı Yokuşu Sokak

Zeyniler Cadde

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet