Erikli Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Erikli Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. 0224 224 0 126 numaralı Bursa Erikli Kablonet Başvuru hattımızı da arayabilirsiniz.

Yıldırım Erikli Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Erikli Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Erikli Mahallesi’nden Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Erikli Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

1.Çakır Sokak
1.Karlıova Sokak
2.Adalet Cadde
2.Akpınar Sokak
2.Eda Sokak
2.Öz Sokak
3.Evren Sokak
4.Acar Sokak
A303 Sokak
Çoruh Sokak
Eflak Cadde
Evcimen Sokak
Eylül Cadde
Ovakent Sokak
Rençber Sokak

Bursa Yıldırım’da Erikli Mahahlesi’nde Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi 0224 224 0 126 numaralı Bursa Erikli Kablonet Başvuru hattımızdan ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet