Ertuğrulgazi Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Ertuğrulgazi Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Ertuğrulgazi Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ertuğrulgazi Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ertuğrulgazi Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

1.Çeşme Sokak
1.Eflatun Sokak
1.Kıyı Sokak
1.Sevenler Sokak
1.Ülkü Sokak
2.Beste Sokak
2.Elmalı Sokak
2.Erenler Sokak
2.Selçuk Sokak
3.Afacanlar Sokak
3.Badem Sokak
3.Birol Sokak
3.Çetin Sokak
3.Eser Sokak
3.Gür Sokak
3.Vatan Sokak
3.Zümrüt Sokak
4.Dilek Sokak
4.Elmas Sokak
4.Eren Sokak
4.Gümüş Sokak
4.Menekşe Sokak
4.Mutlu Sokak
4.Özen Sokak
5.Bayır Sokak
5.Bülbül Sokak
5.Eğitim Sokak
5.Kader Sokak
5.Şen Sokak
5.Temiz Sokak
6.Cami Sokak
7.Arda Sokak
7.Er Sokak
Eflatun Sk.
Emek Cadde
Erdem Sk. Sokak
Ertuğrulgazi Cadde
Esengül Sokak
Huzurevi Cadde
İnen Sokak
Kanuni Cadde
Kaplıkaya Cadde
Merkez Cadde
Şehit Er Caner Çalışkan Sokak
Selçukbey Cadde
Türkgözü Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet