Hacıseyfettin Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Hacıseyfettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Hacıseyfettin Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hacıseyfettin Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Hacıseyfettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

11.Bahçe Sokak

1.Kantar Sokak

1.Karaçeşme Sokak

1.Kırat Sokak

1.Sağlam Sokak

22.Dere Sokak

2.Aydınlık Sokak

2.Demirci Sokak

2.Derebaşı Sokak

2.Fırın Sokak

2.Sinan Sokak

2.Sümbül Sokak

3.Sarmaşık Sokak

4.Akgün Sokak

4.Eğri Sokak

5.Orta Sokak

6.Aralık Sokak

9.Dere Sokak

Akgün Çıkmaz Sokak

Beyazıt Cadde

Çeşmeciler Sokak

Dibekönü Sokak

Doğru Sokak

Hür Sokak

İkikapılımescit Sokak

İncirli Cadde

Kalaycı Sokak

Karadavut Cadde

Mücellettin Sokak

Ömer Sokak

Süngü Çıkmaz Sokak

Topraklı Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet