Karaağaç Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Karaağaç Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Karaağaç Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karaağaç Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karaağaç Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

11.Dere Sokak

12.Bahçe Sokak

1.Kibar Sokak

1.Küçükaralık Sokak

2.Akçakoca Sokak

2.Bölüm Sokak

2.Çatal Sokak

2.Huzur Sokak

2.Merdivenli Sokak

3.Yeni Sokak

6.Karanfil Sokak

Bölüntü Sokak

Büyükaralık Sokak

Çukur Aralığı Sokak

Eşrefiler Cadde

Eşrefiler Sokak

General Şükrü Naili Cadde

İpekçilik Cadde

Karaağaç Cadde

Karamani Sokak

Kartal Sk. Sokak

Mustafanecip Sokak

Namazgah Cadde

Orta Sokak

Şabanbahçe Sokak

Sakaldöken Cadde

Savcıbey Sokak

Şehit Pilot Yüzbaşı Hakan Tan Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet