Karamazak Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Karamazak Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Karamazak Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karamazak Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karamazak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

12.Dere Sokak

1.Ayrancı Sokak

2.Ayrancı Sokak

2.Karıncadere Sokak

2.Küçükaralık Sokak

2.Kültür Sokak

3.Yayla Sokak

4.Can Sokak

4.Kısa Sokak

4.Okul Sokak

5.Ova Sokak

Can Çıkmaz Sokak

Cihangir Aralığı Sokak

Cihangir Sokak

Emirsultan Cadde

İkamet Edilmiyecek Yer Krmk Sokak

İncisigüzel Sokak

Işıklar Cadde

Karamazak Sokak

Toprakçı Yokuşu Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet