Kurtoğlu Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Kurtoğlu Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Kurtoğlu Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurtoğlu Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kurtoğlu Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

10.Aydın Sokak

1.Akdemir Sokak

1.Aziz Sokak

1.Derebaşı Sokak

1.Yeşil Cadde

2.Armağan Sokak

2.Önder Sokak

3.Babacan Sokak

5.Meriç Sokak

Ahmet Sokak

Akçardak Sokak

Çelebimehmet Bulvar

Cıngıllı Sokak

General Şükrü Naili Cadde

Gökdere Bulvar

Halil Sokak

Kabakçı Sokak

Kanara Sokak

Karşı Sokak

Nakşiçelebi Sokak

Namazgah Cadde

Önder Sokak

Sakaldöken Cadde

Tayyarbey Sokak

Yaşıt Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet