Namazgah Mahallesi

Bursa Yıldırım‘ın Namazgah Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yıldırım Namazgah Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Namazgah Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Yıldırım’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Namazgah Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

12.Aralık Sokak

1.Dereboyu Sokak

2.Arif Sokak

2.Aykut Sokak

2.Bilgi Sokak

2.Karıncadere Sokak

2.Meydan Sokak

3.Fırın Sokak

4.Narlı Sokak

6.Alan Sokak

7.Filiz Sokak

7.Orta Sokak

Çelebi Mehmet Bulvar

Emirli Sokak

Ergazi Sokak

Gülistan Sokak

Hacı Bekir Sokak

Havlucu Sokak

Işıklar Cadde

İkamet Edilmeyecek Nmz. Sokak

Kaymakamnihat Cadde

Nine Çıkmaz Sokak

Şehit Asteğmen Oksan Altanay Cadde

Türe Sokak

Ulutepe Sokak

Bursa Yıldırım’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet