1. Murat Mahallesi

Edirne Merkez‘in 1. Murat Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Edirne Merkez 1. Murat Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

1. Murat Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Edirne’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

1. Murat Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

1. Sokak
20. Sokak
28. Sokak
32. Sokak
34. Sokak
36. Sokak
37. Sokak
39. Sokak
40. Sokak
42. Sokak
43. Sokak
4. Sokak
5. Sokak
6. Sokak
8. Sokak
Basri Baştürk Sokak
Bülent Alamut Cadde
Çetin Emeç Cadde
Günaydın Sokak
Güngör Mazlum Cadde
Haşim İşcan Cadde
İbrahim Soyan Sokak
İlhami Ertem Cadde
Mehmet Ağırgan Cadde
Mine Demirci Sokak
Nejat Karsak Sokak
Prof.Dr.Süheyl Ünver Cadde
Talat Paşa Cadde
Yiğit Sokak
Zübeyde Hanım Cadde

Edirne’de Kablonet (Uydunet) ve KabloTV alt yapısı nerelerde var?
Edirne Merkez’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet