Koca Sinan Mahallesi

Edirne Merkez ilçenin Koca Sinan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Edirne Merkez Koca Sinan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Koca Sinan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ve KabloTV ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Edirne’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Koca Sinan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

23 Sokak
24 Sokak
25. Sokak
26 Sokak
28. Sokak
2 Sokak
30 Sokak
32 Sokak
33 Sokak
37 Sokak
38 Sokak
40 Sokak
42 Sokak
43 Sokak
44 Sokak
4(Gazeteci Kemal Özer) Sokak
5.(Gazeteci İlhan Dumlu) Sokak
6 Sokak
9 Sokak
Ahmet Altın Sokak
Ahmet Çalışkan Cadde
Büyükgöze Sokak
Dr.Ahmet Zafer Sokak
Efod Sokak
Gazeteci İhsan Özüağı Cadde
Melih Karaaslan Sokak
Muammer Aksoy Cadde
Prof.Dr.Selahattin Çakal Sokak
Prof.Dr.Serap Helvacı Sokak
Prof.Dr.Süheyl Ünver Cadde
Rahmi Erdinçler Sokak
Reşat Çamdere Sokak
Sadık Ahmet Cadde
Salih Zorlutuna Sokak
Şevki Arman Cadde
Tahsin Başkan Sokak
Vanioğulları Sokak

Edirne’de Kablonet (Uydunet) ve KabloTV alt yapısı nerelerde var?
Edirne Merkez’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet