Kablonet Erzincan - Uydunet Erzincan

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Erzincan‘da Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Erzincan’da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez ilçenin Akşemsettin MahallesiArslanlı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi(kavakyolu) , Cumhuriyet Mahallesi(merkez), Çarşı Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Fatih Mahallesi, Halitpaşa Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Taksim Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahallesi mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Erzincan

Türksat Kablonet Erzincan Abone Merkezleri:
* Cumhuriyet Mah. Ordu Cad. No:80/2-3 – MERKEZ / ERZİNCAN
Tel: 0850 888 0 126

Erzincan’da Alt Yapının Olduğu Mahalleler:
Arslanlı Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çarşı Mahallesi
Ergenekon Mahallesi
Fatih Mahallesi
Halitpaşa Mahallesi
İnönü Mahallesi
Kazım Karabekir Mahallesi
Kızılay Mahallesi
Menderes Mahallesi
Mimar Sinan Mahallesi
Osmanlı Mahallesi
Şehitserhat Mahallesi
Taksim Mahallesi
Yavuz Selim Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi