Muratpaşa Mahallesi

Erzurum Yakutiyenin Muratpaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Yakutiye Muratpaşa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Muratpaşa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Erzurum’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Muratpaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

1.Aliravi Sokak

Araplar Düzü Cadde

Askeri Hamam Sokak

Bahçevan Sokak

Cumhuriyet Cadde

Çay Sokak

Çırçır1.Köşk Cadde

Çırçır Güven Sokak

Çırçır Sokak

Dr. İspirlioğlu Sokak

Emniyet Arkası Sokak

Fatih Sultan Mehmet Bulvar

İmam Pınarı Sokak

İsmet Paşa Cadde

Köşk Cadde

Köşk Yolu Sokak

Maliye Gecidi Sokak

Merkez Yönetim Cadde

Ömer Nasuhi Bilmen Cadde

Sabunhane Sokak

Saraybosna Cadde

S.S.K. Yanı Sokak

Süleyman Sokak

Şeyhler Cami Sokak

Yakutiye Bulvar

Yenişehir Cadde

Erzurum’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Erzurum’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet