Kablonet Odunpazarı - Uydunet Odunpazarı

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Eskişehir Odunpazarı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Odunpazarı’nda Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Eskişehir Odunpazarı’nda Akarbaşı Mahallesi, Akçağlan Mahallesi, Akcami Mahallesi, Alanönü Mahallesi, Arifiye Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Deliklitaş Mahallesi,Erenköy Mahallesi, Gökmeydan Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Ihlamurkent Mahallesi, İstiklal Mahallesi,Karapınar Mahallesi, Kırmızıtoprak Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Sümer Mahallesi, Vadişehir Mahallesi, Vişnelik Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Eskişehir Odunpazarı ilçesi mahallelerinden Akarbaşı Mah. merkez, Akcami Mah. merkez, Akçağlan Mah. merkez, Arifiye Mah. merkez, Büyükdere Mah. merkez, Deliklitaş Mah. merkez, Gökmeydan Mah. merkez, Göztepe Mah. merkez, Gültepe Mah. merkez, Gündoğdu Mah. merkez, Ihlamurkent Mah. merkez, İstiklal Mah. merkez, Kırmızıtoprak Mah. merkez, Kurtuluş Mah. merkez, Sümer Mah. merkez, Vadişehir Mah. merkez, Vişnelik Mah. merkez, Yenidoğan Mah. merkez, Yenikent Mah. merkez, Yıldıztepe Mah. merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Odunpazarı’nda Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvuruları için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir Odunpazarı’ndan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

kablotv