Kablonet Tepebaşı - Uydunet Tepebaşı

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Eskişehir Tepebaşı’nda Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tepebaşı’nda Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Eskişehir Tepebaşı’nda Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Eskibağlar Mahallesi, Güllük Mahallesi, Hacı Ali Bey Mahallesi, Hacı Seyit Mahallesi, Hayriye Mahallesi, Hoşnudiye Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Mamure Mahallesi, Merkez Yeni MahallesiMustafa Kemal Paşa Mahallesi, Ömerağa Mahallesi, Tunalı Mahallesi, Uluönder Mahallesi, Yenibağlar Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Eskişehir Tepebaşı ilçesi mahallelerinden Bahçelievler Mah. merkez, Cumhuriyet Mah. merkez, Ertuğrulgazi Mah. merkez, Eskibağlar Mah. merkez, Güllük Mah. merkez, Hacı Seyit Mah. merkez, Hayriye Mah. merkez, Hoşnudiye Mah. merkez, Işıklar Mah. merkez, Mamure Mah. merkez, Merkez Yeni Mah. merkez, Mustafa Kemal Paşa Mah. merkez, Ömerağa Mah. merkez, Tunalı Mah. merkez, Uluönder Mah. merkez, Yenibağlar Mah. merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tepebaşı’nda Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvuruları için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir Tepebaşı’ndan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

kablotv

kablonet uydunet internet