Kolejtepe Mahallesi

Gaziantep Şahinbeynin Kolejtepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Kolejtepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kolejtepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Gaziantep’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kolejtepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

15 Temmuz Şehitler Bulvar

9002 Nolu Sokak

9006 Nolu Sokak

9007 Nolu Sokak

9008 Nolu Sokak

9046 Nolu Sokak

9050 Nolu Sokak

9051 Nolu Sokak

9052 Nolu Sokak

9053 Nolu Sokak

9054 Nolu Sokak

9055 Nolu Sokak

Anıtpark Sokak

Boğaziçi Cadde

Göçerler Sokak

Hoşgör Cadde

İnönü Cadde

Keleş Hoca Cadde

Meçhul Asker Sokak

Mehmet Dai Sokak

Mühendis Evleri Sokak

Opr.Dr.Ahmet Hurşit Battal Sokak

Ordu Cadde

Samlı Hacı Ökkeş Cadde

Şehit Ömer Kılıçoğlu Sokak

Yakup Daleren Cadde

Yeşil Camii Cadde

Gaziantep’te Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Gaziantep’te Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet