Kablonet Şehitkamil - Uydunet Şehitkamil

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Gaziantep Şehitkamil’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şehitkamil’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Gaziantep Şehitkamil‘de 15 Temmuz Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Batıkent Mahallesi, Belkız Mahallesi, Beykent Mahallesi, Budak Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlıça Mahallesi, Değirmiçem Mahallesi, Emek Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fıstıklık Mahallesi, Gazikent Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Gazi Mahallesi, Göllüce Mahallesi, Güvenevler Mahallesi, İncili Pınar Mahallesi, Mücahitler Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Pancarlı Mahallesi, Sarıgüllük Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yaprak Mahallesi, Zeytinli Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Gaziantep Şehitkamil ilçesi mahalleleri merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve Kabloses hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şehitkamil’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvuruları için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil’den Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Kablonet Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Şehitkamil İlçesinde Türksat Kablonet altyapısının olduğu mahalleler:

15 Temmuz Mahallesi
Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Batıkent Mahallesi
Belkız Mahallesi
Beykent Mahallesi
Budak Mahallesi
Çakmak Mahallesi
Çamlıça Mahallesi
Değirmiçem Mahallesi
Emek Mahallesi
Fatih Mahallesi
Fıstıklık Mahallesi
Gazikent Mahallesi
Gaziler Mahallesi
Gazi Mahallesi
Göllüüce Mahallesi
Güvenevler Mahallesi
İncili Pınar Mahallesi
Mücahitler Mahallesi
Osmangazi Mahallesi
Pancarlı Mahallesi
Sarıgüllük Mahallesi
Seyrantepe Mahallesi
Şirinevler Mahallesi
Ulus Mahallesi
Yaprak Mahallesi
Zeytinli Mahallesi

kablonet uydunet internet

kablotv