İnönü Mahallesi

Ataşehir‘in İnönü Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ataşehir İnönü Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İnönü Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ataşehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

İnönü Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Alpkaya Cadde

Bayır Sokak

Büyükdereboyu Sokak

Celasun Cadde

Çamlıklı Sokak

Emekçi Sokak

Eryaman Sokak

Fidan Sokak

Hülyalı Sokak

Kainat Cadde

Kanaryam Sokak

Kar Sokak

Kartal Cadde

Kayışdağı Cadde

Leylaklar Sokak

Mürseloğlu Sokak

Orkidem Sokak

Osmancık Sokak

Öksüzdere Sokak

Rüzgar Sokak

Şimşek Sokak

Ulubatlı Hasan Sokak

Ulusu Cadde

Yeşil Sokak

Ataşehir’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet