Mustafa Kemal Mahallesi

Ataşehir‘in Mustafa Kemal Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mustafa Kemal Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Ataşehir’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mustafa Kemal Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

3007. Sokak Hisarkent Sitesi

A10 BLOK A GİRİŞİ

A9 BLOK A GİRİŞİ

A11 BLOK B GİRİŞİ

A11 BLOK A GİRİŞİ

A12 BLOK B GİRİŞİ

A8 BLOK A GİRİŞİ

A14 BLOK A GİRİŞİ

A5 BLOK A GİRİŞİ

A6 BLOK B GİRİŞİ

A3 BLOK A GİRİŞİ

A12 BLOK A GİRİŞİ

A7 BLOK B GİRİŞİ

A1 BLOK B GİRİŞİ

A1 BLOK A GİRİŞİ

A10 BLOK B GİRİŞİ

A8 BLOK B GİRİŞİ

A14 BLOK B GİRİŞİ

A13 BLOK A GİRİŞİ

A13 BLOK B GİRİŞİ

A5 BLOK B GİRİŞİ

A3 BLOK B GİRİŞİ

A4 BLOK A GİRİŞİ

A6 BLOK B GİRİŞİ

A6 BLOK A GİRİŞİ

A7 BLOK A GİRİŞİ

3004. Sokak Örnek Sitesi

A10 BLOK

A9 BLOK

A7 BLOK

A10 BLOK

A9 BLOK

A8 BLOK

A8 BLOK

 

 

Ataşehir’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet