Kablonet Bakırköy - Uydunet Bakırköy

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

İstanbul Bakırköy’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Bakırköy‘de Ataköy 1.Kısım Mahallesi, Ataköy 2-5-6.Kısım Mahallesi, Ataköy 3-4-11.Kısım Mahallesi, Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Sakızağacı Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bakırköy’ün mahallelerinden Ataköy 1.Kısım Mah. Merkez, Ataköy 2-5-6.Kısım Mah. Merkez, Ataköy 3-4-11.Kısım Mah. Merkez, Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mah. Merkez, Basınköy Mah. Merkez, Cevizlik Mah. Merkez, Kartaltepe Mah. Merkez, Osmaniye Mah. Merkez, Sakızağacı Mah. Merkez, Şenlikköy Mah. Merkez, Yenimahalle Mah. Merkez, Yeşilköy Mah. Merkez, Yeşilyurt Mah. Merkez, Zeytinlik Mah. Merkez, Zuhuratbaba Mah. merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bakırköy’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kabltv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Bakırköy’den Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.