Abbasağa Mahallesi

Beşiktaş’ın Abbasağa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Abbasağa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Abbasağa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Abbasağa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abbasağa Kuyu Sokak

Arife Sokak

Ayvazkahya Sokak

Ayyıldız Sokak

Bekçi Sokak

Bostanüstü Dere Sokak

Cedidiye Sokak

Çeşme Ykş. Sokak

Çeşme Yokuşu Sokak

Dilber Sokak

Dutlubahçe Sokak

Dutluk Sokak

Fanus Sokak

Fulya Deresi Sokak

Gazino Sokak

Ihlamur Yıldız Cadde

Jandarma Mektebi Sokak

Kalas Sokak

Kalkan Sokak

Kasap Kamil Sokak

Keşşaf Sokak

Maşuklar Yokuşu Sokak

Nardenk Aralığı Sokak

Nardenk Sokak

Nurtanesi Sokak

Ortaoyuncu Sokak

Rebap Sokak

Salnameci Sokak

Şoför Sokak

Tabakçı Hüseyin Sokak

Uzuncaova Cadde

Üzengi Sokak

Yıldız Bostanı Sokak

Yıldız Cadde

Zafer Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet